Firmamızdan Haberler

SAKA MAKİNE İLK İHRACATINI AZERBAYCAN'A YAPTI

Tarih: 03 Ağustos 2015

Tane karıştırmayan zeytin ayırma makinesi ile dikkatleri üzerine toplayan Saka Makine firması Bursa’da gerçekleşen Tarım Fuarında tam not alarak ilk ihracatını da gerçekleştirdi. Saka Makine firma sahibi makine mühendisi Rıza Saka “ Bursa Tarım Fuarında halkımızın göstermiş olduğu yoğun ve yakın ilgi , alaka için çok Teşekkür ederiz. İlk ihracatımızı 23 Ekim 2014 tarihinde kardeş ülkemiz AZERBAYCAN’a yaptık. İlk İhratcatımızın  , Dördüncü Kuruluş yıldönümümüze (23 Ekim 2010) rast geldiği içinde ayrıca bir heyecan ve coşku içindeyiz.

Biz SAKA MAKİNE Firması olarak ; TANE KARIŞTIRMAYAN ZEYTİN AYIRMA MAKİNELERİ İMALATI yapmakla birlikte çeşitli meyve ve sebze ayırma makineleri imalatı da yapmaktayız. Mesela ;

-   LALE SOĞANI AYIRMA MAKİNELERİ

-   ARPACIK SOĞANI AYIRMA MAKİNELERİ
-   KİVİ AYIRMA MAKİNELERİ

-   ERİK AYIRMA MAKİNELERİ

-   HÜNNAP AYIRMA MAKİNELERİ

-   CEVİZ AYIRMA MAKİNELERİ

-   KİRAZ AYIRMA MAKİNELERİ: Amacımız ; Makine üretimimizin çeşitliliğini artırmak ve yurt dışı ihracat hedefimizi ve kapasitemizi artırmak , yeni pazarlara açılmak , İznik’imizin ve Ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak , istihdam ve katma değer yaratmak , Ülke ekonomimize karınca kararınca katkıda bulunmak . ülkemizin yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünü artırmak, İHRACATIMIZ ÜLKEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.” dedi.

Göllüce Köyü / İZNİK / BURSA
PK: 16863
Fabrika telefon: +90 0532 353 90 39
saka facebooksaka twitter
Fabrika telefon:
+90 0532 353 90 39