Çiftçilerimiz için Tasarlıyor ve Üretiyoruz

Biz Kimiz?

2010 Yılında Başladık

Saka Makine 2010 yılında, halen faaliyetini sürdürdüğü Bursa İznik’te kurulmuştur. Sektöründe ve bölgesinde pek çok ilki gerçekleştirmenin verdiği haklı gururla, müşteri memnuniyetine öncelik veren üretim biçimiyle; ürün gamındaki uzmanlığı ve farklı sektörlere olan aşinalığından dolayı üretim kapsamını geliştirerek müşteri kitlesini memnun etmeye devam etmektedir.

Zeytin, yaban mersini, kiraz, kayısı, elma, salatalık ve patates gibi birçok tarım ürünü için sistemler geliştirmektedir. Yıkama, kurutma, soğutma, yükleme-boşaltma, kalibre etme, renk seçme, tartım ve paketleme istasyonları ile bunların bütününü içeren tesislerin tasarımını ve üretimini gerçekleştirmektedir.

Zeytin Dökme Makinesi
Elma Yıkama ve Kurulama

Günümüzde;

Bugün İtalya ve İsrail bayilerimiz ile Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere tüm dünyaya hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz

Meyve ve sebze yetiştiriciliğinde haksız rekabeti önlemek adına çalışıyoruz. Kalibrasyon, ürünün fiyatını belirleme noktasında önemli bir etkendir. Bu noktada hem alıcıyı hem de satıcıyı mağdur etmeyecek kalibrasyon makineleri üretiyor ve her geçen gün daha da geliştiriyoruz.

Hedeflerimiz

Tüm dünya çiftçileri arasında meyve ve sebze kalibrasyonu denildiği zaman akla ilk gelen firma olma yolunda ilerliyoruz. Her geçen gün genişleyen bayi ağımızla çiftçilere değer veriyor ve onların mağdur olmamaları için sürekli çalışıyoruz.